Skip links

Hakkımızda

Hayal Etmek İçin Değil, Hayat Vermek İçin Varız !

Kurumsal

Bizi Tanıyın

2000 yılında Kayseri'de başlayan inşaat ve müteahhitlik serüvenimizle ELKON İNŞAAT olarak sektörde iz bırakan bir hikayenin parçası olduk

Hakkımızda

2000 yılında Kayseri'de başlayan inşaat ve müteahhitlik serüvenimizle ELKON İNŞAAT olarak sektörde iz bırakan bir hikayenin parçası olduk. O günden bugüne Türkiye ve yurtdışında birçok başarılı projenin altına imzamızı attık !

Başlangıçta sadece Türkiye'de faaliyet göstermeyi planlasak da, 2000 yılında Cezayir'de EURL ELKO markasıyla yurtdışı projelerine adım attık. Bu adım, bizim için büyük bir dönüm noktası oldu.

 Cezayir'deki projelerimiz sayesinde kısa sürede tanınan ve aranan bir firma haline geldik.Cezayir'deki çalışmalarımızın büyük bir kısmını anahtar teslimi projeler ve fabrikaların inşası oluşturdu.

Cezayir'in farklı bölgelerinde 39 adet anahtar teslimi fabrika binası ve 448 adet konut projesini başarıyla tamamladık. Bu projeler, sadece inşa etmekle kalmayıp aynı zamanda kaliteyi ve güveni de temsil etti.

Türkiye'de de aynı azim ve kararlılıkla projeler gerçekleştirdik. Kayseri'nin Talas bölgesinde 148 adet konut ve 1 adet kız öğrenci yurdu projesiyle yeni yaşam alanları oluşturduk.

Erenköy bölgesindeki lüks müstakil villa projelerimiz, estetik ve modern yaşamı bir araya getirdi. Şu an Erenköy Bölgesi'nde devam eden 9 lüks villa inşaatı ise geleceğe dönük vizyonumuzun bir yansımasıdır.

ELKON İNŞAAT olarak 23 yıllık süreçte kazandığımız deneyim ve birikimle, inşaat sektöründe öncü bir rol oynadık. Kaliteli işçiliğimiz, uzman ekibimiz ve sayısız başarılı projemizle Türkiye'nin ve Cezayir'in önde gelen inşaat firmalarından biri olduk. Geleceğe yönelik projelerimizle de sektördeki liderliğimizi sürdüreceğiz

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır.
Ana Sayfa